یکشنبه 19 سپتامبر 2021
اطلاعیه
خانه / خبر / ۶۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل طرح های آموزشی آبادان نیاز است
۶۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل طرح های آموزشی آبادان نیاز است

۶۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل طرح های آموزشی آبادان نیاز است

حبیب رمضانی شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:۱۱ پروژه مشارکتی با منطقه آزاد اروند و خیرین مدرسه ساز در آبادان روند ساخت  را طی می کنند.

وی زیربنای کل مدارس نیمه تمام در آبادن را ۱۶ هزار و۵۰۵  متر مربع اعلام کرد و افزود:اعتبارات تخصیص یافته و هزینه شده در سال مالی ۹۹ تاکنون در شهرستان آبادان ۱۱۸ میلیارد ریال بوده  است.

رمضانی به تخصیص  و جذب ۵۰ درصد اعتبارات استانی در سال مالی ۹۹ در شهرستان آبادان  اشاره کرد و افزود: عملیات احداث دبستان ۱۲ کلاسه امیرآباد ، دبیرستان متوسطه اول ذوالفقاری ، مدرسه ۶ کلاسه استقلال ، احداث مدرسه یک کلاسه ایثار چویبده و سالن چند منظوره و پیش دبستانی در دبستان مولوی آبادان در حال اجرا است.

مدیر آموزش و پرورش آبادان تکمیل، تخریب و بازسازی دبیرستان ۹کلاسه ساجده،  مدرسه راهنمایی ۱۲ کلاسه ۵ آذر، مدرسه راهنمایی ۹ کلاسه حضرت معصومه آبادان ، مدرسه راهنمایی استثنایی ۱۵ کلاسه نیکان، تکمیل سالن مدرسه مرادی کازرونی، توسعه و بهسازی مجتمع فرهنگی ورزشی شهدای آموزش و پرورش ، توسعه و بهسازی پژوهش سرای دانش آموزی بصیرت و تخریب و احداث مدرسه ۶ کلاسه فضیلت برادران شهیدتقی‌زاده آبادان در روستای مغیطیه را از پروژه های در دست اقدام عنوان کرد.

به گزارش ایرنا ۶۳ هزار و ۸۲۰ نفر جمعیت دانش آموزی آبادان است. سه هزار و ۱۰۰ معلم کار تدریس این دانش‌آموزان را به عهده دارند.


منبع

همچنین ببینید

برپایی اردوی ۱۴ روزه تیم صنعت نفت آبادان   

برپایی اردوی ۱۴ روزه تیم صنعت نفت آبادان   

 تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان هفته آینده عازم اردوی خارج از استان خواهد شد. صدا و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.