دوشنبه 21 ژوئن 2021
اطلاعیه
خانه / خبر / ۱۳ ایستگاه بهداشتی غربالگری بیماریابی در خرمشهر فعال است

۱۳ ایستگاه بهداشتی غربالگری بیماریابی در خرمشهر فعال است

محمد حیدری روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا به تشدید محدودیت‌ تردد محله به محله در خرمشهر  اشاره کرد و بیان کرد: یکی از دلایل افزایش تعداد بیماران کووید ۱۹ در این شهرستان اجرای طرح غربالگری و بیماریابی است.

وی افزود: آمادگی این را داریم که با همکاری ستاد کرونای استان و دانشکده علوم پزشکی آبادان شرایط بهتری برای مبتلایان به کرونا مهیا کنیم .

حیدری افزود: پایش و رصد در دستور کار ستاد مبارزه با بیماری کرونا قرار گرفت.

وی تعطیلی بازارهای روز و صفای خرمشهر را در راستای اجرای محدودیت‌ تردد طرح محله به محله  بیان کرد و گفت: اگر چه عرضه مواد غذایی و ارزاق عمومی مردم اشکالی نداشت اما با توجه به محدودیت فضا و استقرار دست‌فروشان در این بازارها خیابان منتهی به این بازارها مسدود و این ۲ بازار تعطیل شده است.

فرماندار خرمشهر افزود: به منظور تامین میوه در شهرستان خرمشهر اداره صمت، میوه مورد نیاز مردم این شهر را تامین، و به نرخ مصوب در ایستگاه‌های مختلف در حال توزیع است.

حیدری رعایت فاصله اجتماعی را از موارد مهم در جلوگیری از انتشار بیماری کرونا بیان کرد و گفت: اگر مردم همکاری نکنند این طرح با شکست رو به رو خواهد شد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر ادامه داد: همکاری مردم با طرح مبارزه با بیماری کرونا تضمین کننده سلامت آنها است لذا قطع زنجیره این بیماری فقط پیروی از شعار در خانه ماندن است.

حیدری افزود: همه دستگاه‌های اجرایی، خدمات درمانی و بیمارستان‌های خرمشهر تلاش خود را برای درمان بیماران کرونا را دارند و اگر آمار بیماران سیر نزولی پیدا کند، کاهش سختگیری ها اعمال می‌شود در غیر این صورت وارد مرحله دیگری از محدودیت می‌شویم.

منبع

همچنین ببینید

شناسایی ۱۲۳ مورد جدید ابتلا به کووید ۱۹ در جنوب غرب خوزستان

شناسایی ۱۲۳ مورد جدید ابتلا به کووید ۱۹ در جنوب غرب خوزستان

شناسایی ۱۲۳ مورد جدید ابتلا به کووید_ ۱۹ در جنوب غرب خوزستان شناسایی شد. صدا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.