یکشنبه 19 سپتامبر 2021
اطلاعیه
خانه / خبر / اجتماعی / گروه‌های شغلی ۲ و ۳ و ۴ تعطیل شد

گروه‌های شغلی ۲ و ۳ و ۴ تعطیل شد

با دستور سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان و هماهنگی واحدهای اجرایی ستاد مقابله با کرونای آبادان گروه‌های شغلی 2 و 3 و 4 تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

 

با دستور سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان و هماهنگی واحدهای اجرایی ستاد مقابله با کرونای آبادان گروه‌های شغلی ۲ و ۳ و ۴ تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان با توجه به وضعیت قرمز شهرستان آبادان به منظور خارج شدن هر چه سریعتر از این وضعیت در راستای تعطیلی گروه‌های شغلی غیر مجاز در مناطق قرمز، صبح امروز اکیپ‌های بازرسی متشکل از دفتر بازرسی فرمانداری، اداره اماکن، ناجا، اتاق اصناف، مرکز بهداشت، ناحیه مقاوت بسیج و اتحادیه ها در قالب گشت مشترک در مناطق پرتردد آبادان حضور یافتند.فرماندار ویژه آبادان نیز از آن دسته از اصناف که با ستاد کرونا همکاری کردند قدردانی کرد و ابراز امیدواری کرد این وضعیت هر چه زودتر پایان یابد.
در همین خصوص فرماندار ویژه آبادان بر تعطیلی جمعه بازار و بازار سنتی جنب پل مدن تاکید کرد.
وی همچنین اظهار داشت:تمام مراسم های مناسبتی در این ایام تعطیل می باشد و با برگزار کنندگان اینگونه مراسمهای تجمعی و مراسم عروسی و مراسم عزاداری برخورد می شود و خاطیان به دستگاه‌ قضا معرفی می شوند.

بروز شده در

۲۰


منبع

همچنین ببینید

برپایی اردوی ۱۴ روزه تیم صنعت نفت آبادان   

برپایی اردوی ۱۴ روزه تیم صنعت نفت آبادان   

 تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان هفته آینده عازم اردوی خارج از استان خواهد شد. صدا و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.