یکشنبه 19 سپتامبر 2021
اطلاعیه
خانه / خبر / پلیسی قضایی / ورود تانکرهای آب به سمت خوزستان/ سپاه وارد عمل شد

ورود تانکرهای آب به سمت خوزستان/ سپاه وارد عمل شد

بحران آب در خوزستان چند روزی است که به اوج خود رسیده است. بحران آب در خوزستان موجب انتقادات بسیاری از هموطنان مان شده است. برخی گروه های معاند و تروریستی از بحران آب در خوزستان سوءاستفاده کردند. بحران آب در خوزستان باعث شد تا سپاه تانکرهای آب را به این استان وارد کند. بحران آب در خوزستان در پی کم آبی کرخه رخ داده است.

به گزارش رکنا، فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب کشور در آیین اعزام تانکر‌های حامل آب به شهرستان‌های آبادان، خرمشهر، شادگان و دشت آزادگان گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حدود ۵۰ دستگاه تانکر آبرسانی در اختیار ما قرار داد تا در این روز‌های سخت و کم آبی بتوانیم مشکل این مردم را حل کنیم.

سرتیپ پاسدار احمد خادم سید الشهدا افزود:سپاه پاسداران همواره دوشادوش و یاری گر مردم در تمام مراحل و بحران‌ها بوده است تا مشکلات این مردم حل شود.

وی ادامه داد: مشکل کم آبی در استان در حال حل شدن است و با افزایش خروجی آب از سد‌ها کم کم این مشکل به طور جدی حل خواهد شد. پس مردم نگران نباشند.

فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب کشورخاطر نشان کرد:همه نیرو‌های مسلح از جمله سپاه، ارتش وناجا وهمچنین نهاد‌های فعال در استان قریب به ۲۰۰ تانکر را برای آبرسانی به شهرستان‌های کم آب در اختیار ما قرار دادند.

سرتیپ پاسدار احمد خادم سید الشهدا افزود: امروز خبر خوبی رابرای نخلداران شهرستان‌های آبادان، خرمشهر و شادگان داریم، اینکه اعتباراتی قرار است به زودی از سازمان برنامه و بودجه برای ساخت سد خاکی مارد اختصاص داده شود که با تکمیل این سد کشاورزان و نخلداران این شهرستان‌ها دیگر با مشکل کم آبی مواجه نخواهند شد.منبع

همچنین ببینید

بازگشایی مدارس به صورت حضوری و مجازی+ فیلم

بازگشایی مدارس به صورت حضوری و مجازی+ فیلم

بازگشایی مدارس در اول مهر به صورت حضوری برای مدارس عشایری و روستاهای دارای دانش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.