سه‌شنبه 30 نوامبر 2021
اطلاعیه
خانه / خبر / اخبار خوزستان / مردم توقع بدیهیات خدمات شهری را دارند/شهرداری جلوی ساخت و سازهای غیر مجاز را بگیرد/شورا در کنار شهردار جدید باشد /شهردار جدید تجارب نکرده های آبادان را در کوله بار خود دارد؛ از حمیدپور جدید میخواهیم با این فرصت خدمت دوباره جهادی و انقلابی عمل کند فرمانداری ویژه آبادان

مردم توقع بدیهیات خدمات شهری را دارند/شهرداری جلوی ساخت و سازهای غیر مجاز را بگیرد/شورا در کنار شهردار جدید باشد /شهردار جدید تجارب نکرده های آبادان را در کوله بار خود دارد؛ از حمیدپور جدید میخواهیم با این فرصت خدمت دوباره جهادی و انقلابی عمل کند فرمانداری ویژه آبادان

مهندس حسین حمیدپور به عنوان شهردار جدید آبادان صبح امروز در محل تالار اجتماعات قدیم فرمانداری ویژه آبادان معارفه شد.

مهندس حسین حمیدپور به عنوان شهردار جدید آبادان صبح امروز در محل تالار اجتماعات قدیم فرمانداری ویژه آبادان معارفه شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان در این نشست که معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان، امام جمعه آبادان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان، نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، مدیران شهرداری و روسای ادارات حضور داشتند، موسوی از تلاش‌های مهندس بچاری سرپرست سابق شهرداری آبادان قدردانی کرد. وی بچاری را نیروی جهادی، مسئولیت پذیر و پاسخگو دانست که در این مدت کم تمام وقت خود را صرف خدمت مردم در شهرداری نموده است.

موسوی در این باره گفت: به هر حال با توجه به حجم مشکلات  انصافا خواست و توقع مردم عزیز ما پایین است و گرچه باید انتظارات زیادی در وضعیت کنونی داشته باشند ولی سطح توقع آنها ساماندهی وضعیت زباله ها، نخاله ها، آسفالت و دفع آبهای سطحی و همچنین فاضلاب است.!! هیچ کس از یک پروژه بزرگ ملی و یا ساخت برج و بوستان حرف نمی زنند. آنها می‌خواهند که بدیهیات خدمات شهری در آبادان اجرا شود. چون مردم آبادان در اولین خواسته های ابتدایی واولیه خدمات شهری خود انصافا مانده اند.

فرماندار ویژه آبادان ابراز کرد: بعد از جنگ تحمیلی به هیچ وجه مدیریت شهری دلخواه مردمی که بتواند مسائل و مشکلات شهری شهروندان را حل کند و رضایت نسبی را فراهم کند به معنای واقعی وجود نداشته است. و الان شاهد مجموعه ای از نکردها بعد از ۳۲ سال از جنگ هستیم. همین شهرداری آبادان اگر در ایجاد کانال های دفع آبهای سطحی در طول سال ۱۰ کیلومتر اقدام انجام می داد تا الان ۴۰۰ کیلومتر کانال دفع آبهای سطحی داشتیم.

وی با ابراز نارضایتی از وضعیت اطراف و حاشیه شهر گفت: اگر در خصوص حریم شهری مسئولیت‌پذیر نباشیم چنین چنین اتفاقی می‌افتد که متاسفانه در آبادان رخ داده است. ساخت و ساز های بی امان، بدون شبکه فاضلاب و مجوز و دفع کانال های دفع آبهای سطحی در حواشی شهری و برخی از مکان هایی که اصلاً شبکه فاضلاب ندارند باعث بوجود آمدن مشکلات عدیده شده است. در این بین عدم مسئولیت پذیری شهرداری در قبال حریم و محدوده شهر نیز مشکلات را دوچندان کرده است. در خصوص ورودی های شهر هم به همین صورت است. تا کی می بایست پیشانی شهر به نام سلیج  این وضعیت را داشته باشد.

وی تاکید کرد: شهرداری موظف است تمام خرید های خود و پیمانکاران را از آبادان و افراد بومی انتخاب کند. قرار نیست یک پیمانکار خاص از تهران بیاید و این موارد را انجام دهد و کسبه و پیمانکاران محلی ما نابود شوند. بجای واگذار چند هزار میلیارد کار به یک شرکت، آنها را بر اساس آیین نامه معاملات بین شرکتهای متخصص و با کیفیت و قانونی تقسیم کنید. خریدهایتان را از کسبه آبادان که گرما و کرونا و تعطیلی های بدون درامد را تحمل کردند انجام دهید نه از اهواز و تهران.

موسوی که اعضای شورای شهر را مخاطب خود قرار داده بود گفت: اعضای محترم شورا به این بحث که چه کسی به حمیدپور رای داد و چه کسی رای نداده پایان دهند و همگی با حمایت از شهردار آبادان وضعیت را از این حالت خارج کنند.

وی با ابراز موفقیت برای شهردار جدید گفت :مهندس حمیدپور تجارب ضعفهای شهری ابادان را داردو  در ذهنشان باقی مانده است و امیدوارم بتواند که از این فرصت و نعمت دوباره ی خدمت به مردم آبادان بهترین استفاده را کنند.


منبع

همچنین ببینید

مصلح: بعد از یک سال فیکس بازی کردم و امیدوارم دیگر به نیمکت برنگردم/ آماده ام بهترین بازی خودم را مقابل سپاهان انجام دهم

مصلح: بعد از یک سال فیکس بازی کردم و امیدوارم دیگر به نیمکت برنگردم/ آماده ام بهترین بازی خودم را مقابل سپاهان انجام دهم

مدافع تیم فوتبال گل گهر در مورد تقابل با پیکان و برتری در این بازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.