شنبه 23 اکتبر 2021
اطلاعیه
خانه / خبر / پلیسی قضایی / زن آبادانی در خانه بود که مردان غریبه وارد شدند + جزئیات

زن آبادانی در خانه بود که مردان غریبه وارد شدند + جزئیات

2 مرد ناشناس با لباس پلیس در حالیکه مسلح بودند به خانه یک پیرزن آبادانی حمله کرده و دست به سرقت مسلحانه زدند.

به گزارش خبرنگار رکنا، شب گذشته ساعت 19:37 دقیقه 2 مرد مسلح به خانه یک پیرزن در منطقه کوی آبادان حمله کرده و این پیرزن چون در خانه تنها بود تسلیم مردان ناشناس شده و با تهدید و زور از سوی آنها طلاهایش به سرقت رفت.

به گفته پلیس آبادان، اعضای خانواده این پیرزن برای خرید عروسی از خانه بیرون رفته بودند و مردان مسلح از این فرصت استفاده کرده و دست به سرقت مسلحانه زدند.

حمله خشن برای سرقت طلا به خانه زن آبادانی

این پیرزن به پلیس آبادان گفت: مردان مسلح وقتی وارد خانه شدند اسلحه را روی شقیقه ام گذاشتند و من به خاطر ترس از کشته شدن و شلیک گلوله تمام طلاهایم را به آنها دادم. ارزش طلاهایم 400 میلیون تومان بود و علاوه بر آن لپ تاپ، گوشی موبایل و لوازم با ارزش دیگری هم به سرقت بردند.

بنا بر گفته این پیرزن آبادانی سرقت مردان مسلح از خانه اش در 7 دقیقه طول کشید و به محض اینکه لوازم با ارزش را به سرقت بردند پا به فرار گذاشتند.

سرقت مسلحانه از خانه زن آبادانی در 7 دقیقه / آنها لباس پلیس به تن داشتند

لازم به ذکر است در هفته های گذشته پلیس تعداد زیادی از افرادی که دست به سرقت های مسلحانه زده بودند را دستگیر کرده ولی علی رغم این دستگیری ها هنوز هم سرقت های مسلحانه باز تکرار می شود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

علی رنجکشمنبع

همچنین ببینید

جدیدترین رنگ‌بندی کرونا در خوزستان اعلام شد/خرمشهر و رامهرمز در وضعیت نارنجی قرار گرفتند

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، فرهاد ابول نژادیان رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز  امروز …

یک نظر

  1. دانایی رمز امنیت

    چه میکنید اگر وقتی وارد منزل شدید و در حال عوض کردن لباس هستید با سارقینی روبرو شوید که با شنیدن صدای شما یک گوشه پنهان شده بودند یا در حال کار، خواب یا استحمام که صدای باز شدن قفلها را نمیشوید، سارقینی خشن را ببینید که با لبخندی معنی دار به شما که از وحشت لبهاتون خشک شده و نمیدونید که قراره چه بلایی سرتون بیارن نگاه میکنند یا اصلا سارقینی در لباس مامور پلیس، آب، برق، گاز، پست، سرایدار و همسایه از شما بخواهند که یک رسید را امضا کنید و تا درب را باز میکنید با خشونت وارد شوند؟

    پس اگرچه آرزو میکنیم وقتی منزل هستید، سارقین سراغ شما نیایند و خسارت فقط شامل اموال شود ولی توصیه میکنیم که گفتگو با پلیس، سارقین و مالباختگان را در صفحه ما ببینید که با تمام وجود باور کنید هیچ امنیتی نخواهید داشت اگر قفل هوشمند ضد دیلم گاردمن نصب نکرده باشید که ورود سارقین از طریق باز کردن یا تخریب قفلها با شاهکلید، پیچگوشتی، انبر قفلی، دیلم یا حتی خراب کردن قفل با چسب یا چوب کبریت که به دلایل مختلفی از جمله مجبور کردن شما به قفل نکردن درب و حفاظ یا حتی مردم آزاری انجام میشوند را غیر ممکن کنید

    مشاوره ۰۹۳۷۱۰۷۴۴۵۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.