سه‌شنبه 30 نوامبر 2021
اطلاعیه
خانه / خبر / رستمی: به فکر کمک به ذوب آهن هستم نه آقای گلی/ با شناخت مقابل استقلال به میدان می‌رویم
رستمی: به فکر کمک به ذوب آهن هستم نه آقای گلی/ با شناخت مقابل استقلال به میدان می‌رویم

رستمی: به فکر کمک به ذوب آهن هستم نه آقای گلی/ با شناخت مقابل استقلال به میدان می‌رویم

مهاجم ذوب آهن در مورد وضعیت خودش و برتری مقابل صنعت نفت صحبت کرد.


به گزارش ایلنا، عارف رستمی، مهاجم ذوب آهن در خصوص برتری مقابل صنعت نفت آبادان اظهار کرد: ما مزد دو ماه تلاش خود را گرفتیم و پیشرفت خیلی خوبی داشتیم. ما بازی دوستانه و بدنسازی سنگینی را پشت سر گذاشتیم و با این برد توانستیم مزد این دو ماه را بگیریم. بازی جان داری بود و در طول بازی موقعیت آن چنانی به حریف ندادیم. ما موقعیت های بیشتری داشتیم ولی خدا را شکر که توانستیم سه امتیاز بگیریم.


وی ادامه داد: بعد از اینکه به زمین آمدم خیلی به تیم کمک کردم. بازیکنانی که ۹۰ دقیقه در زمین بودند خیلی زحمت کشیدند و همه پرقدرت و با جنگندگی بالا بازی کردند. قسمت این بود گل را من بزنم و زحمات بچه‌ها به ثمر بنشیند.


مهاجم تیم ذوب آهن همچنین در خصوص خط و نشان برای آقای گلی لیگ برتر گفت: خدا را شکر توانستم این بازی گل بزنم و روند گل زنی را شروع کنم و امیدوارم تداوم داشته باشد. فقط می‌خواهم به تیم کمک کنم و گل و پاس گل بدهم و روحیه تیم خوب شود و من از نظر فنی خوب باشم.


رستمی در ارتباط بازی این هفته تیمش مقابل گ استقلال و نبود چند بازیکن امید این تیم گفت: بازی حساسی را پیش رو داریم ، استقلال تیم پرطرفداری است. شناخت خوبی داریم و برای برد به میدان می‌رویم. بعضی بازیکنان از تیم ها باید به تیم امید بروند ولی آنقدر بازیکنان قوی هستند که جای خالی کسی حس نمی‌شود و بازیکنان ما با تمام وجود بازی خواهند کرد.


انتهای پیام/


منبع

همچنین ببینید

پوکر تساوی استقلال قبل از دربی/ تیم مجیدی تاکتیک ندارد؟

به گزارش رکنا، تیم فوتبال استقلال روزگذشته در هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر در مصاف با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.