دوشنبه 19 آوریل 2021
اطلاعیه
خانه / خبر / اخبار خوزستان / دکتر محمد حیدری در پیامی میلاد حضرت علی(ع) و روز پدر را به تمامی پدران فداکار و مردم ‏شریف شهرستان خرمشهر تبریک گفت.‏ فرمانداری ویژه خرمشهر

دکتر محمد حیدری در پیامی میلاد حضرت علی(ع) و روز پدر را به تمامی پدران فداکار و مردم ‏شریف شهرستان خرمشهر تبریک گفت.‏ فرمانداری ویژه خرمشهر

بسم الله الرحمن الرحیم

۱۳رجب سرآغاز طلوع خورشید زندگی بزرگ مردی است که ولادتش در کعبه و شهادتش در مسجد بود . امام علی(ع) آغازگر امامت، مظهر عدالت و خداپرستی و تربیت یافته در مکتب نبوت است که با سلوک و گفتار و رفتار و منش خویش، دلهای تشنه حقیقت را از چشمه لایزال الهی سیراب ساخته است.

بی تردید حضرت علی (ع) یاور راستین و همیشگی پیامبر گرامی اسلام(ص)، در ترویج و گسترش دین مبین اسلام و ارزش های الهی و توحیدی آن ، تلاش بسیار و نقش بسزایی داشته و عدالت بزرگترین شاخص بزرگ مردی است که در مسند قضاوت هیچگاه از آن عدول نکرد و همواره پیروان خود را به این امر الهی فرا خواند.

روز پدر، فرصتی است تا قدردان زحمات پدران خود باشیم و یاد تمامی پدران سفرکرده و پدرانی که آسمانی شدند تا ایران ما پا برجا بماند گرامی بداریم و برای آنانی که از نور وجودشان و سایه پرصلابتشان بهره‌مندیم آرزوی سلامتی کنیم.

اینجانب سالروز ولادت حضرت علی(ع)، اسوه خردورزان،حامی ستمدیدگان و محرومان که به روز پدر و تجلیل از مقام و منزلت پدران بزرگوار مزین گشته را به عموم آزادمردان جهان ، همه پدران  شهیدان سرافراز و به ویژه مردم متدین و ولایتمدار شهرستان خرمشهر تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

            محمد حیدری

معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر


منبع

همچنین ببینید

دستگیری 10قاچاقچی سلاح در آبادان

دستگیری 10قاچاقچی سلاح در آبادان

حوادث رکنا : رئیس پلیس آبادان از کشف 11قبضه سلاح غیر مجاز و دستگیری 10 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.