سه‌شنبه 30 نوامبر 2021
اطلاعیه
خانه / خبر / خدا را شکر مهدی رحمتی را در شهرخودرو داشتیم/ با حضور منصوریان اتفاقات خوبی در انتظار صنعت نفت است/ همان بودجه کم را هم هیچ وقت به آبادان نمی‌دهند
خدا را شکر مهدی رحمتی را در شهرخودرو داشتیم/  با حضور منصوریان اتفاقات خوبی در انتظار صنعت نفت است/  همان بودجه کم را هم هیچ وقت به آبادان نمی‌دهند

خدا را شکر مهدی رحمتی را در شهرخودرو داشتیم/ با حضور منصوریان اتفاقات خوبی در انتظار صنعت نفت است/ همان بودجه کم را هم هیچ وقت به آبادان نمی‌دهند

مدافع صنعت نفت معتقد است علی رغم پولی که در آبادان حضور دارد این تیم همیشه با مشکلات مالی رو به رو است.


رضا یزدان دوست مدافع کنونی صنعت نفت آبادان که فصل گذشته در شهرخودرو حضور داشت در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص سالی که با این تیم مشهدی گذراند گفت: سال گذشته شروع خوبی داشتیم و همه چیز عالی بود اما هرچه جلوتر رفتیم برخی از حواشی گریبان گیر حمیداوی شد و نتوانستند بیشتر هزینه کنند و در کنار تیم باشند و در ادامه اتفاقات خوبی برای شهرخودرو رقم نخورد؛ کار تا جایی پیش رفت که ما حتی پول برای گرفتن بلیط نداشتیم و روز بازی برای اینکه وارد ورزشگاه بشویم مکافات داشتیم. خدا را شکر سال گذشته مهدی رحمتی بود و شرایط را جوری فراهم کرد تا به ما سخت نگذرد و خیلی اذیت شد فصل پیش می‌توانست اتفاقات بدتری رخ دهد اما ختم به خیر شد.


وی در مورد علت جدایی اش از شهرخودرو بیان کرد: یکی از دلایلی که من از این تیم جدا شدم همین موضوع بود چرا که فوتبالیست دوست دارد در جایی بازی کند که حداقل آرامش داشته باشد. ولی مهم ترین دلیل جدایی من این بود که دوست داشتم برای تیم شهر خودم بازی کنم و بتوانم به صنعت نفت آبادان کمک کنم. پیشنهادات مالی خیلی بهتری داشتم ولی دلی به این تیم آمدم تا خدمتی به شهر خودم کرده باشم.


مدافع سابق شهرخودرو در خصوص کار با مهدی رحمتی اظهار داشت: کار با سید مهدی رحمتی  واقعا فوق العاده بود و من یکی از بهترین سال های فوتبالی خود را سپری کردم چرا که مهدی رحمتی همه جوره حامی تیم بود و بازیکنان را درک می‌کرد. جدا از اینکه آبادان علاقه اول و آخر من است اگر امسال از این تیم پیشنهاد نداشتم و در ادامه مهدی رحمتی اگر قصد استراحت کردن نداشت و سرمربی تیمی می‌شد بدون شک در تیمی بازی می‌کردم که او سرمربی آن باشد.


یزدان دوست در مورد تجربه کار با علیرضا منصوریان نیز گفت: اولین سالی است که قرار است با منصوریان کار کنم. در این مدت کوتاهی که با ایشان تمرین کردم واقعا چیزهای از وی یاد گرفتم که هم در زندگی فوتبالی و هم در زندگی شخصی به کار من می‌آید. یک چیز خیلی خوبی که ایشان دارد این است در هر شرایطی اولویتش درک کردن وضعیت بازیکن است و در هر شرایطی فوتبالیست خود را درک می‌کند و از همه مهم تر این است که درک فوتبالی و دانش بالایی دارد و مطمئن هستم با حضور او اتفاقات خوبی در انتظار صنعت نفت است.


وی در مورد مشکلات مالی که همیشه صنعت نفت با آن دسته و پنجه نرم می‌کند اظهار داشت: متاسفانه آبادان با این همه ثروت همیشه لنگ پول است و ما آرزو به دل ماندیم تا صنعت نفت بتواند در حد تیم های میانه جدول خرج کند و تیم ببندد ولی  همیشه این تیم با بودجه کم بسته می‌شود و همان پول ناچیز نیز هیچ وقت پرداخت نمی‌شود. خدا را شکر امسال آقای کی شمس خیلی قرص و محکم پای کار است من تا حالا مدیرعاملی به این فعالی ندیدم که پیگیر مسائل تیم خود باشد. تیم خوبی بسته ایم و اگر حمایت های لازم از صنعت نفت انجام بگیرد به طور حتم این تیم در لیگ بیست و یکم حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.


انتهای پیام/


منبع

همچنین ببینید

پوکر تساوی استقلال قبل از دربی/ تیم مجیدی تاکتیک ندارد؟

به گزارش رکنا، تیم فوتبال استقلال روزگذشته در هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر در مصاف با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.