شنبه 23 اکتبر 2021
اطلاعیه
خانه / خبر / باند سارقان منزل در آبادان شناسایی و دستگیر شدند

باند سارقان منزل در آبادان شناسایی و دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان، از انهدام باند سارقان منزل در آبادان خبر داد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان آبادان، سرهنگ سید محسن تقی زاده در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در آبادان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس شهرستان، قرار گرفت.


فرمانده انتظامی آبادان گفت: مأموران انتظامی کلانتری 18 ذوالفقاری، با انجام تحقیقات میدانی و کار اطلاعاتی، 4 نفر سارق حرفه‌ای منزل را شناسایی کردند و پس از هماهنگی با مرجع قضائی طی یک عملیاتی، سارقان را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.


او با اشاره به سابقه متهمان عنوان کرد: در حاشیه بازجویی‌های صورت گرفته، متهمان به 8 فقره سرقت منزل، یک دستگاه تلویزیون LED، 2 دستگاه تصفیه آب، یک دستگاه جاروبرقی و تعدادی تجهیزات آشپزخانه اعتراف کردند.


سرهنگ تقی زاده در پایان خاطرنشان کرد: ضمن شناسایی دو نفر از مالباختگان، متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی، به مرجع قضائی معرفی شدند.


 


 


 


 

منبع

همچنین ببینید

قرارداد بازیکنان جدید تراکتور ثبت شد

قرارداد بازیکنان جدید تراکتور ثبت شد

رکنا: قرارداد تمام بازیکنان جدید تیم فوتبال تراکتور در سازمان لیگ ثبت شد. باشگاه فوتبال …

یک نظر

  1. دانایی رمز امنیت

    دستگیری سارقین فایده ای نداره چون سرقت قدیمی ترین جرم تاریخ هستش و قابل ریشه کنی نیست در حالیکه با توجه باینکه درب، بالکن و پنجره ها، معابر ورودی هستند که سارقین استفاده میکنند، میشه با اطلاع رسانی این مهم که درب یا حفاظ ضد سرقت وجود خارجی نداره چون سارقین اصلا به جنس درب و حفاظ کاری ندارند و فقط قفلها را باز یا تخریب میکنند، به جامعه آموزش داد که برای غیر ممکن کردن ورود سارقین، قفل ضد دیلم روی درها و حفاظ ضد دیلم مقابل پاسیو، بالکن و پنجره ها نصب کنند که حتی اگر دزدان تا پشت در و پنجره ها هم رسیدن، به هیچچچچچچچ روشی نتونن وارد بشن که یقینا اگر جامعه متوجه این نکته کلیدی بشه، به شدت از سرقتها کاسته خواهد شد. دانایی رمز امنیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.