شنبه 23 اکتبر 2021
اطلاعیه
خانه / خبر / اخبار خوزستان / استاندار خوزستان: از نمایش های تبلیغاتی در گزارش عملکرد به مردم خودداری شود
استاندار خوزستان: از نمایش های تبلیغاتی در گزارش عملکرد به مردم خودداری شود

استاندار خوزستان: از نمایش های تبلیغاتی در گزارش عملکرد به مردم خودداری شود

استاندار خوزستان گفت: دستگاه های اجرایی لازم است بساط مراسم های نمایشی همچون کلنگ زنی ها و روبان قیچی کردن ها را جمع نمایند و روابط عمومی ادارات از ساختن کلیپ‌هایی که دردی از مردم دوا نمی‌کند خودداری نمایند. اگر یک کار و خدمتی در قالب یک پروژه به سرانجام رسید مردمی که از آن منتفع میشوند بخوبی خدمت صورت را لمس خواهند کرد و از بانیان و عوامل آن پروژه قدردانی میکنند و در مرحله به بهره برداری رسیدن و منتفع شدن مردم از یک پروژه کلیپ و گزارش کار ساخنه و منتشر شود و به عموم مردم اطلاع رسانی شود؛ کلیپ عملکرد دستگاه نیز حاوی خدمات و اقدامات صورت گرفته باشد نه اینکه صرفا برای نمایش و تبلیغ چهره اشخاص کلیپ تهیه شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان نشست قرارگاه محرومیت زدایی شهرستان های رامهرمز و رامشیر روز شنبه به ریاست دکتر صادق خلیلیان استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان در محل استانداری برگزار شد.

استاندار خوزستان در این نشست گفت: دستگاه های اجرایی لازم است بساط مراسم های نمایشی همچون کلنگ زنی ها و روبان قیچی کردن ها را جمع نمایند و روابط عمومی ادارات از ساختن کلیپ‌هایی که دردی از مردم دوا نمی‌کند خودداری نمایند.

وی افزود: اگر یک کار و خدمتی در قالب یک پروژه به سرانجام رسید مردمی که از آن منتفع میشوند بخوبی خدمت صورت را لمس خواهند کرد و از بانیان و عوامل آن پروژه قدردانی میکنند و در مرحله به بهره برداری رسیدن و منتفع شدن مردم از یک پروژه کلیپ و گزارش کار ساخنه و منتشر شود و به عموم مردم اطلاع رسانی شود؛ کلیپ عملکرد دستگاه نیز حاوی خدمات و اقدامات صورت گرفته باشد نه اینکه صرفا برای نمایش و تبلیغ چهره اشخاص کلیپ تهیه شود.

خلیلیان گفت: این موضوع را از باب تذکر به همه دستگاه ها از جمله خود استانداری گفتم و در گزارش و اطلاع رسانی خدمات به مردم باید از شوهای تبلیغاتی پرهیز کرد و به جای آن خدمات صورت گرفته را به مردم معرفی نمود.

استاندار خوزستان همچنین اظهار داشت: در جهت توسعه استان خوزستان بایستی مسائل و مشکلات هر شهرستان پروژه به پروژه مورد بررسی قرار گیرد و موانع اجرایی شدن آن برطرف شود.

وی ادامه داد: خوشبختانه امروز پروژه های مرتبط با مسکن مهر همچنین طرح های تولید فولاد و ورق های فولادی و پروژه های آب فاضلاب و شبکه های فرسوده و عواملی که مربوط به توسعه کشاورزی است در شهرستان های رامهرمز و رامشیر مورد بررسی قرار گرفت.

خلیلیان بیان کرد: برخی موارد به جمع‌بندی رسید و قرار شد تا ۲۰ روز آینده به اتمام برسد و سایر طرح ها زمانبندی شد که تا یک سال آینده اجرایی شود.

نماینده عالی دولت در استان عنوان کرد: همچنین بخشی از مسکن مهر در شهرستان رامشیر مشکل فاضلاب داشت که قرار شد شرکت آبفا آن را در بیست روز آینده برطرف کند و در اختیار متقاضیان این واحدهای مسکونی جهت استقرار و سکونت آنها قرار دهد.


منبع

همچنین ببینید

آبادان تشنه داشتن مدیران جهادی است

آبادان تشنه داشتن مدیران جهادی است

به گزارش ایرنا سید زین‌العابدین موسوی روز شنبه در آیین معارفه شهردار جدید آبادان بیان کرد: آبادان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.