سه‌شنبه 30 نوامبر 2021
اطلاعیه
خانه / خبر / ارزآوری ۲۰۰ هزار دلاری صادرات آبزیان از منطقه آزاد اروند
ارزآوری ۲۰۰ هزار دلاری صادرات آبزیان از منطقه آزاد اروند

ارزآوری ۲۰۰ هزار دلاری صادرات آبزیان از منطقه آزاد اروند

به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، جبارسالم پور با تبریک روز ملی صادرات به فعالان اقتصادی و صادرکنندگان نمونه، افزود: سومین محموله صادراتی آبزیان از فرودگاه بین‌المللی آیت‌اله جمی آبادان به مقصد کشور کویت با ظرفیت ۱۵ تن و ارزآوری ۲۰۰ هزار دلاری به همین مناسبت و در این روز انجام شد.

وی با اشاره به اینکه، این مهم به همت سرمایه گذار بخش خصوصی اتفاق افتاد گفت: این پرواز در ابتدا با ظرفیت هفت تن به کویت انجام شد و امروز این امکان فراهم است تا ظرفیت را به ۲۵ تن برسانیم.

وی صادرات آبزیان از منطقه آزاد اروند را بیشتر از تولیدات آبادان و خرمشهردانست و ادامه داد: امیدواریم با رشد و توسعه اقتصادی روزانه شاهد افزایش میزان اشتغال، صادرات و ارزآوری باشیم.

سالم پور افزود: این سازمان در حال پیگیری مقدماتی است که علاوه بر صادرات کالا به کویت از مسیر هوایی، کالای تولید منطقه آزاد اروند را به روسیه و ترکیه نیز صادر کند.

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند با درخواست از سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در این منطقه، گفت: امیدواریم با پیگیری و همکاری انجام شده با معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگی این سازمان، پرواز آبادان به استانبول از فرودگاه بین المللی آیت اله جمی آبادان نیز در دستور کار قرار گیرد و با کاهش کرونا و ورود اتباع عراقی فرودگاه آبادان رونق گیرد.


منبع

همچنین ببینید

مصلح: بعد از یک سال فیکس بازی کردم و امیدوارم دیگر به نیمکت برنگردم/ آماده ام بهترین بازی خودم را مقابل سپاهان انجام دهم

مصلح: بعد از یک سال فیکس بازی کردم و امیدوارم دیگر به نیمکت برنگردم/ آماده ام بهترین بازی خودم را مقابل سپاهان انجام دهم

مدافع تیم فوتبال گل گهر در مورد تقابل با پیکان و برتری در این بازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.