یکشنبه 16 می 2021
خانه / خبر / اخبار خوزستان / ارتش در تمام صحنه ها کنار ملت است
ارتش در تمام صحنه ها کنار ملت است

ارتش در تمام صحنه ها کنار ملت است

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، سید مرتضی درخوران فرمانده پایگاه دریایی شهدای تکاور خرمشهر به مناسبت بزرگداشت روز ارتش مهمان ویژه « هلال اروند» شد و ضمن تبریک این روز به فرمانده کل قوا ، ملت ایران و هم رزمان خویش، اظهار داشت: روز ارتش روزی است که امام راحل با تمام درایت در مقابل منافقینی که در صدد حذف ارتش برآمده بودند و نمی خواستند که کشور نیروی نظامی داشته باشد و از این نظام دفاع کند، ایستاد و نقشه هایشان را نقش برآب کرد و در روز تاریخی ۲۸ فروردین ماه ۱۳۵۸ اعلام نمودند که ۲۹ فروردین روز ارتش است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر کشور دارای ارتشی مقتدر با توان رزمی و دفاعی در سطح جهانی است، افزود: ارتش ولایی در خط ولایت و ارتش مردمی در تمام صحنه ها و بلایای طبیعی نظیر سیل، زلزله و …اولین نیرویی است که مقتدرانه کنار مردم ظاهر می شود و خود را فدای ملت می کند.

امیر دریادار دوم اظهار داشت: ارتش ۴۸ هزار شهید تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده و در حال حاضر ارتشی مقتدر و برتر در خاورمیانه و جهان است.

فرمانده پایگاه دریایی شهدای تکاور خرمشهر با تأکید بر اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران در اوج قرار دارد، افزود: در حال حاضر در علم زیردریایی، ساخت ناو، هواپیما، تانک و تمام تجهیزات ویژه مربوط به ارتش و همچنین آمادگی رزمی جزو برترین های جهان هستیم.

امیر دریادار مرتضی درخوران اذعان داشت: این قول را به ملت ایران می دهیم که در تمام جهات، در هوا، دریا و زمین هیچ قدرتی جرأت دست درازی به مرزهای سرزمین ما را ندارد چرا که ارتش با صلابت و قدرت همواره از مام وطن حراست می کند.


منبع

همچنین ببینید

بازگشت نشاط صنعتی به چرخه تولید در اروند خوزستان

بازگشت نشاط صنعتی به چرخه تولید در اروند خوزستان

به گزارش ایرنا شهرهای آبادان و خرمشهر پس از روی کار آمدن دولت تدبیر و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.