شنبه 23 اکتبر 2021
اطلاعیه
خانه / خبر / اخبار خوزستان / آمادگی کامل مرزبانی برای تصمیمات احتمالی دولت

آمادگی کامل مرزبانی برای تصمیمات احتمالی دولت

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، سردار احمد علی گودرزی فرمانده مرزبانی کشور، در حاشیه دیدار با استاندار خوزستان، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با وجود تصمیم دولت عراق مبنی بر محدودیت سفر زمینی زائران به عتبات عالیات، مرزبان‌های ما در پایانه‌‌های چذابه و شلمچه آمادگی کامل دارند تا اگر دولتمردان در کشورمان و کشور همسایه تصمیم جدیدی را اتخاذ کردند، کار استقبال، پذیرش و بدرقه  زائران حسینی بدون وقفه صورت پذیرد.

وی با بیان اینکه در مرزهای خوزستان، با استقرار چند پایگاه دریابانی و هنگ مرزی، پاسگاه، یگان‌های احتیاط و .. حراست از این استان مهم و اساسی کشور را عهده‌دار هستیم، گفت: استاندار خوزستان اطلاعات خوبی از پایانه‌های مرزی استان دارد و طوری که از نگاه وی می‌توان برداشت کرد، سعی بر این است که مرزهای خوزستان از امنیتی به اقتصادی تبدیل شده که این نوع بینش می‌توان در موضوع معیشت مردم اثرگذار باشد.

 فرمانده مرزبانی کشور با اشاره به شعار سال که توسط مقام معظم رهبری ایراد شده است، یادآور شد: هوشمند سازی و استقرار واحدهایی که نیاز است در معابر تعبیه شود با دستور استاندار انجام گیرد و بسیار امیدوار کننده است که بیش از گذشته به مرزها توجه صورت پذیرد.

انتهای پیام/خبرگزاری فارس

همچنین ببینید

دعوت سران و عشایر عرب منطقه برای تزریق واکسن کرونا

دعوت سران و عشایر عرب منطقه برای تزریق واکسن کرونا

سران و بزرگان عشایر عرب از اهالی شادگان خواستند با تزریق واکسن در مقابله با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.