یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
خانه / خبر / اخبار خوزستان /  در مبارزه با ویروس کرونا هیچ خطایی پذیرفته نیست؛ با سهل انگاری و خطای مدیریتی برخورد خواهد شد. فرمانداری ویژه خرمشهر

 در مبارزه با ویروس کرونا هیچ خطایی پذیرفته نیست؛ با سهل انگاری و خطای مدیریتی برخورد خواهد شد. فرمانداری ویژه خرمشهر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه خرمشهر ، محمد حیدری در جلسه ستاد مبارزه با کرونا گفت : افراد مبتلا به ویروس کرونا قرنطینه خانگی را جدی بگیرند.

وی با بیان اینکه قرنطینه خانگی توسط بیماران کرونایی رعایت نمی‌شود،افزود: بیماران کووید ۱۹ در خرمشهر تا بهبودی کامل با همکاری نیروی انتظامی و دادستانی در مرکز نفس و یا اردوگاه شهید باکری نگهداری می‌شوند.

حیدری افزود : کنترل نشدن این بیماران موجب افزایش انتقال بیماری به سایر افراد میشود لذا باید در این خصوص چاره اندیشی کرد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر ، آموزش جامعه در فضای مجازی وتبلیغات محیطی  برای آگاهی بخشی در بین مردم را مهم توصیف کرد و افزود:به همین منظور درصدد فعال کردن سمن‌ها و نهادهای مردم نهاد، ائمه جماعت مساجد برای مبارزه با ویروس کرونا هستیم.

فرماندار خرمشهر در ادامه در خصوص برگزاری امتحانات پایه دوازدهم تحصیلی گفت: مقدمات لازم برای برگزاری امتحانات پایه دوازدهم انجام شده و امید است با تدابیر اتخاذ شده در چارچوب موازین پروتکل‌های بهداشتی انجام شود.

حیدری افزود: برای حفظ سلامت دانش آموزان و معلمان برای دانش‌آموزانی که به کووید ۱۹ مثبت مبتلا هستند محل و کلاس جداگانه‌ای  درنظر گرفته شده است.

فرماندار ویژه خرمشهر از حضور کمرنگ برخی از دستگاه‌های مسئول در مبارزه با ویروس کرونا انتقاد کرد وگفت: در مبارزه با ویروس کرونا هیچ خطایی پذیرفته نیست؛ با سهل انگاری و خطای مدیریتی  برخورد خواهد شد.


منبع

همچنین ببینید

بهنام سراج: برخی بازیکنان ‌نفت آبادان انگیزه ندارند

به گزارش ایرنا بهنام سراج شنبه شب در نشست خبری پس از بازی تیم های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *