دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹
خانه / خبر / توهین به ساحت نبی اکرم یک تروریسم فرهنگی است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

توهین به ساحت نبی اکرم یک تروریسم فرهنگی است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدجواد عادل پور ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اظهار کرد: بار دیگر به ساحت پیامبر اسلام اهانت شد که رئیس‌جمهور فرانسه از این اقدام به «آزادی بیان» تعبیر می‌کند در صورتی که این گونه نیست.

وی افزود: آزادی بیان دروغی آشکار است چرا که در همان کشورها حرف زدن از هولوکاست جرم محسوب شده و مجازات آن زندان است.

امام جمعه خرمشهر این اقدام را تروریسم فرهنگی خواند و افزود: به یقین که در این جریان آمریکا و صهیونیست نقش دارند و چند هدف از جمله انتقام گرفتن از امت اسلامی، انحراف افکار عمومی و عادی سازی دنبال می‌شود.

وی از همه اعم از دستگاه‌های داخلی و خارجی همچون سازمان همکاری اسلامی، مردم و به ویژه جوانان خواست با منطق بیشتر نسبت به این جریان بی‌تفاوت نباشند.

امام جمعه خرمشهر در ادامه به برشماری مشکلات شهرستان خرمشهر پرداخت و از اداره دستگاه‌های دولتی به وسیله سرپرست به عنوان یکی از مهم‌ترین مشکلات یاد کرد.

وی افزود: تعداد زیادی از ادارات خرمشهر برای مدت طولانی به وسیله سرپرست اداره می‌شوند و با توجه به محدودیت سرپرستان در عمل، نمی‌توان از آنها مدیریت جهادی انتظار داشت.

حجت الاسلام عادل پور این مشکل را ناشی از ضعف در مدیریت کلان‌شهری و استانی دانست و اظهار کرد: مسئولان رده‌بالای شهرستان استان اعم از استاندار، فرماندار و نماینده شهرستان باید در صدد رفع سریع این مشکل باشند.

وی از تداوم مشکلات حوزه خدمات شهری، آب و فاضلاب به عنوان نتیجه این بی‌توجهی یاد کرد و افزود: در برخی از مناطق، مردم هزینه جمع آوری فاضلاب را پرداخت می‌کنند اما در میان فاضلاب زندگی می‌کنند، در این مواقع حداقل نباید پول جمع آوری فاضلاب را از آنها دریافت کرد.

امام جمعه خرمشهر به کمبود سیلندرهای گاز خانگی به عنوان دیگر معضل شهرستان اشاره کرد و گفت: این موضوع مذکور در برخی مناطق به ویژه در روستاهای غرب کارون و مسیر شلمچه نیز فراموش شده‌اند.

منبع

همچنین ببینید

مطالبه گری در خرمشهر مورد حمایت قرار می‌گیرد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام محمدجواد عادل پور دوشنبه شب در نشست با خبرنگاران اظهار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *