جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
اطلاعیه
خانه / خبر / اعلام اسامی آثار راه یافته به جشنواره فیلم کوتاه تهران

اعلام اسامی آثار راه یافته به جشنواره فیلم کوتاه تهران

اسامی فیلم‌های راه‌یافته به مسابقه سینمای ایران سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران اعلام شد.

به گزارش ایلنا، عناوین فیلم‌های راه‌یافته به بخش مسابقه سینمای ایران شامل آثار داستانی، مستند، پویانمایی و تجربی اعلام شد. 


مشروح اسامی آثار راه یافته به تفکیک هر بخش به شرح زیر است: 


بخش داستانی: 


۱- «فشن» به کارگردانی فردین انصاری از تهران


۲- «خوابی که نمی‌بینم» به کارگردانی مجید حلوایی از تهران


۳- «کوک» به کارگردانی صادق داوری از اصفهان


۴- «سفید پوش» به کارگردانی رضا فهیمی از تهران


۵- «گیزلین» به کارگردانی علیرضا سلمانپور از تبریز


۶- «مرگ تدریجی» به کارگردانی آمین صحرایی از تهران


۷- «من آمریکایی هستم» به کارگردانی امید میرزایی از تهران


۸- «خوناب» به کارگردانی مجتبی قاسمی از تهران


۹- «سایکو» به کارگردانی مصطفی داوطلب از خرم آباد


۱۰- «ستین» به کارگردانی اصغر عباسی مهرآبادی از تهران


۱۱- «جلد» به کارگردانی احسان معجونی از تهران


۱۲- «گوشه پوسیده مرگ» به کارگردانی امیر کرمی از تهران


۱۳- «دشنه» به کارگردانی علیرضا مشهدی تفرشی از تهران


۱۴- «ناطق» به کارگردانی مهرشاد رنجبر از تهران


۱۵- «ماسک» به کارگردانی نوا رضوانی از تهران


۱۶- «بی چاره» به کارگردانی امیراحمد قزوینی و محمد کریم‌پور از تهران


۱۷- «وضعیت اورژانسی» به کارگردانی مریم اسمی خانی از تهران


۱۸- «دو آل پا» به کارگردانی محمدرضا مرادی از تهران


۱۹- «بی تیمار» به کارگردانی سحر جعفری‌زاد از تهران


۲۰- «سایه روباه» به کارگردانی نوشین معراجی از تهران


۲۱- «گودال‌های عمیق» به کارگردانی مسعود سهیم‌پور معرفی از آبادان


۲۲- «اسب سفید بالدار» به کارگردانی مهیار ماندگار از تهران


۲۳- «مردگی» به کارگردانی مرتضی فرهادنیا از تهران


۲۴- «قرنطینه» به کارگردانی محمدرضا اردلان از کرج 


۲۵- «بلیط‌هایی به بهشت» به کارگردانی پویا بادکوبه از کرج


۲۶- «پناهجویان» به کارگردانی محمد امین فلاح و مهسا تکش از تهران


۲۷- «جبرئیل» به کارگردانی یوسف کارگر از تهران


۲۸- «طولانی‌تر از همیشه» به کارگردانی فرزین سعید از تهران


۲۹- «سکوت» به کارگردانی امیرعلی نوایی از تهران


۳۰- «آدمیزاد» به کارگردانی آرش مشورت از تهران


۳۱- «گرگ» به کارگردانی سیاوش زندی قشقایی از تهران


۳۲- «سکوت» به کارگردانی عمار خطی از سمنان


۳۳- «پیرمرد و دریا» به کارگردانی علی لاجوردی از تهران


۳۴- «منبع» به کارگردانی مجتبی پورعبداله از تهران


۳۵- «پارک دوبل» به کارگردانی آزاده آذری از تهران


۳۶- «یخ آن تابستان» به کارگردانی مهرداد عبداللهی از رفسنجان


۳۷- «شیوع» به کارگردانی میثم مرادی از تهران


۳۸- «ناهید» به کارگردانی صمد علیزاده از تبریز


۳۹- «تف» به کارگردانی آرمین رحیمیان و عماد امامی نیا از تهران


۴۰- «تشک مواج» به کارگردانی امین خنکال از تهران


۴۱- «مینی بوس» به کارگردانی ابوذر حیدری از تهران


۴۲- «ترس خود را جابجا می‌کند» به کارگردانی ایمان صالحی از اصفهان


۴۳- «به من دست نزن» به کارگردانی آوازه شاهنواز از تهران


۴۴- «گوشت تلخ» به کارگردانی فرید حاجی از تهران


۴۵- «آیدین» به کارگردانی میرعباس خسروی نژاد از تهران


۴۶- «تابوت ساز» به کارگردانی امیر کرمی از تهران


۴۷- «وادیار» به کارگردانی مرجان خسروی از شهرکرد


۴۸- «دکل» به کارگردانی سیدبابک مصطفوی از خمینی شهر


۴۹- «فاصله» به کارگردانی داریوش کرم‌پور از تهران


۵۰- «تهاتر» به کارگردانی زیبا کرمعلی و عماد آراد از تهران


۵۱- «آینه» به کارگردانی فرانک مرادی از تهران


۵۲- «اتاق تست» به کارگردانی امیرحسین اجلی از تهران


۵۳- «شاهد» به کارگردانی علی عسگری از تهران


۵۴- «سی تومن نقد» به کارگردانی محمدرضا عبدالملکی از تهران


۵۵- «بلین» به کارگردانی اصغر لائی از کرمانشاه


۵۶- «کانگرو» به کارگردانی ابوالفضل فرهادی از شیراز


۵۷- «بیداری» به کارگردانی امیر صراف‌ها از تهران


۵۸- «Unseens» به کارگردانی شهاب آب روشن از بندرعباس


۵۹- «ماهکان» به کارگردانی حسام حسینی و عباس حسین زاده از کرمان


۶۰- «سیاه روی خاکستری» به کارگردانی پوریا سیمین‌پور از همدان 


۶۱- «یونس» به کارگردانی سیامک سلیمانی از تهران


۶۲- «نوازنده» به کارگردانی محسن مهری دروی از آبیک


۶۳- «داش» به کارگردانی سهند کبیری از تهران


بخش مستند: 


۱- «گاندو» به کارگردانی تیمور قادری از کامیاران


۲- «رقصی برای مرگ» به کارگردانی زانیار عزیزی از سنندج


۳- «زنان محله» به کارگردانی صادق رسولی از بوشهر


۴- «لالایی‌های ابوحمیظه» به کارگردانی محسن ظریفی‌پور از کرج


۵- «کاک ئیرج» به کارگردانی جمشید فرجوندفردا از بیجار


۶- «اسک» به کارگردانی مهدی زمانپورکیاسری از تهران


۷- «پریزاد» به کارگردانی مهدی ایمانی شهمیری از سمنان


۸- «صبح فرشته» به کارگردانی اسحاق روشن رو از یاسوج


۹- «چوپان‌های عاشق» به کارگردانی امیر شکرگزار ناوی از تالاش


۱۰- «پا به توپ» به کارگردانی حدیث جان بزرگی از تهران


۱۱- «دنیای مریم» به کارگردانی علیرضا حومه بهبهانی از تهران


۱۲- «فروغ کوچه بن بست» به کارگردانی فرشته توکلی از رشت


۱۳- «سنگ جان» به کارگردانی آرتا تاری از تهران


۱۴- «بوم سیاه» به کارگردانی شیرین اخلاصی از تهران


۱۵- «کوز» به کارگردانی رضا اکبریان گالشکلایی از ساری


۱۶- «فرزندان خونیار» به کارگردانی آرمان قلی‌پور دشتکی از شهر کرد


۱۷- «وایو» به کارگردانی پناه برخدا رضایی از تهران


۱۸- «هم سایه ها» به کارگردانی خلیل رشنوی از اندیمشک


۱۹- «کامیون آبی» به کارگردانی هادی آفریده از تهران


۲۰- «وایه» به کارگردانی فروزان جاویدی از یاسوج


۲۱- «عروس قشقایی» به کارگردانی محمدهادی اسفندیاری از تهران


۲۲- «دریاچه امید» به کارگردانی فاطمه مرزبان از سنندج


۲۳- «داستان زندگی در فیروز» به کارگردانی حامد کلجه‌ای از قزوین


۲۴- «بازگشت به خانه» به کارگردانی سمیه اشتری از تهران


۲۵- «روزهای بی‌خبری» به کارگردانی ابوالفضل تاجیک از نیشابور


۲۶- «خانوم اجازه؟» به کارگردانی دانیال اسماعیلیان از مشهد


۲۷- «آق سو» به کارگردانی عبدالله عزیزی از اردبیل


۲۸- «همسایه من مرگ» به کارگردانی علی خدادادی از کرج


۲۹- «خط بغض» به کارگردانی مختار عبدالهی از لردگان


۳۰- «خانه‌اش ابریست» به کارگردانی حجت اله طاهری از نورآباد


بخش پویانمایی: 


۱- «خولانه وه/ The Rotation» به کارگردانی هژیر اسدی از سنندج


۲- «خرچنگ» به کارگردانی شیوا صادق اسدی از تهران


۳- «بادهای پاییزی، بادهای بهاری و دو کبوتر» به کارگردانی صادق جوادی نیکجه از تهران


۴- «پرنده کاغذی» به کارگردانی راضیه محمدی از شیراز


۵- «پدر» به کارگردانی میرعلی حسینی اصلی از تهران


۶- «راز پیرجامه بابا» به کارگردانی حسین جمشیدی از تهران


۷- «نهنگ سفید» به کارگردانی امیر مهران از تهران


۸- «نوستالژیا» به کارگردانی دنیا کرم زاده از بوشهر


۹- «بهشت» به کارگردانی مجیدرضا عیوضی از تهران


۱۰- «ستارگان زیر باران» به کارگردانی سارا نامجو از تهران


۱۱- «عقل سرخ» به کارگردانی حسین مرادی زاده از تهران


۱۲- «خانه صورتی» به کارگردانی نازیلا رجائیه از تهران


۱۳- «همیشه گمشده‌ای هست» به کارگردانی مسعود صفری از تهران


۱۴- «هبوب» به کارگردانی مهسا سامانی از تهران


۱۵- «بالا» به کارگردانی رعنا حجازی از اردبیل


۱۶- «پاپیتال» به کارگردانی نرگس ذاکری از کرج


بخش تجربی: 


۱ – «هویت» به کارگردانی هادی نصیری از میانه


۲ – «تنگ» به کارگردانی نرگس شریعتی از یزد


۳ – «آداپت» به کارگردانی کمال کچوییان از تهران


۴ – «ایده‌هایی برای مردن» به کارگردانی روزبه کاظمی نشاط از تهران


۵ – «اکسیژن سرخ» به کارگردانی ابراهیم پرکاری و علی آسترکی از تهران


۶ – «زنجیر» به کارگردانی امید ادیب‌پور از تهران


۷ – «روح» به کارگردانی سامان خیراندیش از لاهیجان


۸ – «مردی بدون رنگ» به کارگردانی مرتضی رشید از کرج


۹ – «خواب» به کارگردانی مهدی حاجی حسینی از قم


۱۰- «آلترناتیو» به کارگردانی داود عباسی از کرج


۱۱ – «هیپوناترمی» به کارگردانی سارا محمدی از تهران


۱۲- «خلوص» به کارگردانی نهال امیری از تهران


۱۳- «ققنوس» به کارگردانی فرزین نوبرانی از تهران


۱۴- «پانیک» به کارگردانی مرتضی فرهادنیا از تهران


۱۵- «ما دانیم قدر ما؟» به کارگردانی بهروزعباسی دشتی از بندرعباس 


۱۶- «اکسپو پاندمیک» به کارگردانی فرهاد دل آرام از تهران


۱۷- «میمسیس» به کارگردانی امیرحسین بیوک آقازاده از تهران


۱۸- «زیستن» به کارگردانی محسن سلمانی از شیراز


۱۹- «وارونگی» به کارگردانی خسرو شیری از اسلامشهر


۲۰- «ناجور» به کارگردانی وحید مباشری از شیراز


۲۱- «تابو» به کارگردانی مهدی تنگستانی از بندر ریگ


۲۲- «انباشتگی» به کارگردانی سیدفرهاد نجفی فرد از الوند


۲۳- «دست» به کارگردانی عابدین رمضانی از بوشهر


۲۴ – «اگر این فیلم را می‌بینید هنوز زنده اید» به کارگردانی امید کریم مقدم از زاهدان


۲۵- «سراب» به کارگردانی محبوبه کلایی از قم


سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به دبیری سیدصادق موسوی از ۷ آبان با برگزاری نشست‌های تخصصی «۳۷-۲۰» آغاز می‌شود.

منبع

همچنین ببینید

اعلام ترکیب شهرخودرو مقابل صنعت نفت

یازده بازیکن اصلی شهرخودرو برای تقابل با صنعت نفت آبادان مشخص شدند. به گزارش ایلنا، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *