به گزارش رکنا ؛ تیم فوتبال پرسپولیس در نیم فصل دوم ۳ بازی را در نیمه مربیان با گلزنی و تغییر نتیجه برده و در ۴ دیدار هم موفق به حفظ برتری خود در نیمه دوم شده است. پرسپولیس در نیم فصل دوم با سرمربیگری یحیی گل‌محمدی چنین آماری داشته؛ ۹ بازی، ۸ برد، یک مساوی، بدون باخت، ۱۴ گل زده، ۴ خورده، ۵ کلین‌شیت (گل و کلین‌شیت بدون در نظر گرفتن بازی با سپاهان)، ۲۵ امتیاز

میانگین امتیازی: ۲.۷۸

سرخ‌ها در ۸ دیدار نیم فصل دوم و در ۳ بازی اخیر خود در شرایطی که نیمه اول بازی صفر – صفر بوده در نیمه دوم موفق به باز کردن دروازه حریفان خود شده و رقبای خود را در ۳ دیدار متوالی با برد یک بر صفر در نیمه مربیان شکست داده و ۹ امتیاز کسب کرده است.

پرسپولیس در بازی ‌با استقلال هم در نیمه اول با تساوی به رختکن رفت و در شرایطی که از حریف عقب افتاده بود بازی را به تساوی کشاند. سرخ‌ها در نیم فصل دوم در چهار بازی نیز در نیمه اول موفق به برتری مقابل حریفان شده و با حفظ نتیجه به عنوان تیم پیروز زمین را ترک کرده‌اند. تیم گل‌محمدی در ۸ بازی نیم فصل دوم در نیمه اول مجموعا یک گل خورده و در همه بازی‌ها به جز بازی با نفت آبادان در نیمه دوم موفق به باز کردن دروازه حریفان خود شده است.

پرسپولیس در ۵ بازی پایانی خود در لیگ نوزدهم به مصاف نفت مسجدسلیمان، نساجی، ذوب آهن، گل گهر و سایپا می‌رود و می‌تواند با کسب حداکثر ۲ امتیاز دیگر قهرمانی خود را مسجل و قطعی کرده و با کسب حداکثر امتیازات رکورد بیشترین کسب امتیاز به عنوان قهرمان را شکسته و در لیگ رکورد بهترین میانگین امتیازی را هم به نام ‌خود ثبت کند. پرسپولیس این شانس را هم دارد که در نیم فصل دوم بدون شکست به کار خود پایان دهد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 
آیا این خبر مفید بود؟