دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹
خانه / خبر / اخبار خوزستان / آئین تودیع و معارفه مدیر اداره آب و فاضلاب خرمشهر / تاکید فرماندار بر پیگیری و تسریع رفع مشکلات آب و فاضلاب خرمشهر فرمانداری ویژه خرمشهر

آئین تودیع و معارفه مدیر اداره آب و فاضلاب خرمشهر / تاکید فرماندار بر پیگیری و تسریع رفع مشکلات آب و فاضلاب خرمشهر فرمانداری ویژه خرمشهر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه خرمشهر ، طی حکمی از سوی صادق حقیقی پور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان، بنیادی به سمت مدیر اداره آب و فاضلاب خرمشهر منصوب شد .

معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر در ابتدای این جلسه با تاکید بر لزوم خدمت رسانی به مردم گفت: برای رفع مشکلات آب و فاضلاب شهرستان از قبیل دفع فاضلاب و آبهای سطحی باید برنامه محور باشیم .

وی افزود: بایستی یک تیم آماده باش و در حال گشت زنی مستمر حضور داشته باشد تا به صورت اورژانسی حوادث و پدیده هایی که بصورت غیر قابل پیش بینی رخ می دهد مرتفع سازد.

حیدری حضور میدانی و مداوم مدیران در شهرستان را لازمه ی حل مشکلات دانست و خاطر نشان کرد: مدیران مسئولیت بسیار دشوار و حساسی به دوش دارند که باید با مجاهدت و برنامه ریزی دقیق، شرایط را برای رضایت مندی همه ی مردم فراهم سازند.

نماینده عالی دولت در شهرستان گفت : رمزموفقیت در اداره‌ای خدماتی مانند آبفا، پاسخگویی به مشترکین و ارتباط با مردم است.

وی با اشاره به سیلاب سال گذشته افزود : با برنامه ریزی دقیق و برگزاری جلسات کارشناسی کانون های بحران را احصاء نمایید، برخی از مشکلات مربوط به اصلاح شبکه است که توسط اداره انجام می شود و بخشی دیگر توسط پیمانکار مربوطه و اینها باید تفکیک مسئولیت شود.

حیدری افزود : یکی از موارد بسیار مهم در هر سازمانی به ویژه دستگاه خدمات رسانی مثل آبفا داشتن نیروی متخصص و باانگیزه آن سازمان است و به نیروهای فنی و کارشناس باید انگیزه دهید توصیه اکید می کنم نیروهای کارشناس مورد توجه ویژه قرار بگیرند.

گفتنی است : در آیین تودیع و معارفه مدیر اداره آب و فاضلاب خرمشهر حکم انتصاب بنیادی توسط دکتر حیدری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خرمشهر به وی تحویل داده شد واز تلاشهای آقای بهزادپور سرپرست اداره آب و فاضلاب این شهرستان تقدیر و تشکر بعمل آمد.


منبع

همچنین ببینید

تاکید بر بسته بودن مرزها

همه مرزهای مشترک با عراق مسدود است. منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *